Haberler

April 30, 2021

Renkli cam boncuklar kullanılırken nelere dikkat edilmelidir?

Vitray boncuklar nispeten yeni bir tür cam boncuk ürünleridir, bu nedenle bu ürünü kullanırken nelere dikkat edilmelidir?Profesyonel bir cam boncuk fabrikası olarak, renkli cam boncukların kullanım talimatlarını size tanıtalım, böylece daha iyi anlayabilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri Renkli cam boncuklar kullanılırken nelere dikkat edilmelidir?  0

Renkli cam boncuklar, aşınmaya dayanıklı cam boncuklar olan dış duvarlar için nispeten yeni bir dekoratif ürün türüdür.Kullanım talimatları:

1. Renkli cam boncukları taşlamadan önce, cam boncukları ve taşlama makinesi kovanının iç duvarını temizlemeniz gerekir.

2. Öğütülmüş malzemenin farklı viskozite, sertlik ve dispersiyon partikül boyutuna ve öğütme gereksinimlerine göre, cam boncukların ilgili çeşit, özellik ve miktarını seçin.

3. Öğütücüde malzeme yetersiz olduğunda cam boncukların uzun süre çalışmasına izin vermeyin.Daha sonra yüksek hızda çalışırken renkli cam boncuklar öğütücüde ezilebilir.

4. Öğütülecek malzemenin önce öğütücünün kovanına konulması ve ardından uygun miktarda cam boncuk konulması gerekir.Öğütme makinesi başladıktan sonra yavaş yavaş cam boncuklar eklenir.Doldurma miktarı genellikle öğütücünün fıçı hacminin yüzde 70 ila 85'i kadardır.

Vitray boncukların daha parlak ve daha dolgun renk, güçlü dayanıklılık, rüzgar ve güneş ışığına karşı direnç, solması kolay olmaması ve deforme olmaması gibi birçok avantajı vardır.Çeşitli özel yol işaretlerinde, bina dış duvarlarında ve bahçe dekorasyonunda, giyim ve aksesuarlarda ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılabilir.

İletişim bilgileri