Haberler

April 30, 2021

İçi boş cam boncuklar hakkında ne biliyorsun?

Birçok tüketicinin ilk tercihi olan bu cam boncuk ürünü, birçok tüketici tarafından da övgüyle karşılanmıştır.Size daha iyi anlayabilmeniz için içi boş cam boncukların neden popüler olduğunun nedenlerini tanıtalım!

hakkında en son şirket haberleri İçi boş cam boncuklar hakkında ne biliyorsun?  0

Her şeyden önce, içi boş cam mikro küreler akış özelliklerini etkili bir şekilde iyileştirebilir ve reçine karışımının viskozitesini ve iç stresini etkili bir şekilde azaltabilir, bu da üretim verimliliğini% 15 ila% 20 artırabilir.

 

İkincisi, içi boş cam mikro küreler mükemmel özgül yüzey alanına ve düşük yağ absorpsiyonuna sahiptir.Kullanılan reçine miktarını etkili bir şekilde azaltabilen, dolgu miktarını artırabilen ve maliyetleri etkin bir şekilde azaltabilen yüksek doldurma performansına sahiptirler.

 

Daha sonra içi boş cam boncuklar, ürünün büzülmesini ve eğrilmesini etkili bir şekilde azaltabilir ve tabii ki, ürünün tokluğunu ve darbe direncini de etkili bir şekilde geliştirebilir ve yüzey sertliği de çok güçlüdür.Diğer cam boncuk ürünlerle karşılaştırıldığında hacim maliyeti daha ekonomiktir.

İletişim bilgileri